Príbehy zo života – ako som sa dostal tam kde som

Každý človek má za sebou istý príbeh. Ani v mojom prípade to nie je iné.

Na to, aby sme boli v živote úspešní musíme vynaložiť nemalé úsilie, no podstatné je začať. A práve to býva väčšinou tá najťažšia skúška. Nie nadarmo sa hovorí, že začiatky bývajú najťažšie a práve vtedy sa preverí váš charakter, výdrž, motivácia a odhodlanie ísť si za svojimi snami. V mojom prípade to nebolo jednoduché, ale neodradilo ma to od toho, aby som pokračoval a dostal sa tam, kde som dnes.

Možno ste si práve povedali „Čo ten chlapec v živote dokázal, keď o tom hovorí takto?“ a ja Vám poviem iba jedno : som spokojný a šťastný. Robím veci ktoré ma bavia a každý deň sa budím s odhodlaním byť ešte lepším. Lepším kolegom, priateľom, poradcom, synom,… Všetky úlohy v mojom živote sú pre mňa dôležitým ukazovateľom toho, čo som zatiaľ dokázal a čo ešte dokázať môžem. Ukazujú mi kde sa môžem zlepšiť a rozvíjať sa.

Toto a ešte viac som prezradil vo videu, ktoré v skratke prechádza dôležitými momentami môjho života a lemuje cestu  sebarozvoja. Myslím si, že ľudský prístup a prirodzené vystupovanie je jedným zo základných predpokladov toho, aby sa mojim kolegom, klientom a partnerom so mnou pracovalo dobre.

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*