GST Nikolas Chmelár

 

Vitajte na mojej webovej stránke. Stránka bude plná informácií o mojej práci a príbehov mojich klientov, kolegov, obchodných partnerov a všetkých, ktorí so mnou pracujú a budú mať záujem pracovať. Denne sa stretávam s množstvom ľudí a práve preto som sa rozhodol práve formou webu podeliť sa o moje skúsenosti. Dostávam neskutočne veľa otázok a možno touto cestou Vám práve odpoviem. Referencie, videá, aktuálne kampane, novinky, s kým pracujem a ako pracujem, a na čo sa pripravujem….

  • Projekt Vzdelávania pre firmy (rok 2017)
  • Kurz finančnej gramotnosti (rok 2016)
  • OVB Allfinanz, a.s. (rok 2016) moja cesta

Je pre mňa jednoduché pracovať, ale veľmi náročné sa neustále zlepšovať a rásť. Nesledujem konkurenciu, ale veľmi sa teším, keď konkurencia vníma mňa. Želám vám pekné čítanie a sledovanie nových správ, informácií a noviniek. Začíname……

Sme skvelá skupina

Moje podnikanie spočíva v efektívnej práci a preto je dôležité povedať, že nie som na všetko sám. Od asistentov pre komunikáciu s klientmi, obchodných partnerov tvoriac priestor, TOP finančných manažérov, finančných partnerov cez obchodných zástupcov až po TOP marketingových GURU. I naďalej u mňa platí hľadám talenty s výnimočnými schopnosťami. Schopnosť, ktorá dokáže vyniknúť u jednotlivca, daná na finančný trh, a presvedčí nášho budúceho klienta o odbornosti a znalosti. Obchodný plán do roku 2020 postavený zo skúseností, ktorý má priniesť 1000-ky klientov, priaznivcov.  Zakladám si na dobrej značke a za dobrú značku považujem moju osobnosť. Byť príkladom a vytvoriť pridanú hodnotu na trhu. Pracovať tak, aby klienti vedeli ku komu patria a môžu sa zdôveriť so svojimi potrebami.

A v neposlednom rade chcem byť vždy prirodzený, ľudský a reálny.

 

child_friendly

Moja cesta

Riadim sa tým, že „Všetko veľké na svete sa stane skutočnosťou len tým, že niekto robí viac, ako by musel“. Mám pravdu?