Motokáry Slovakia Ring- Orechová Potôň

Naše vedenie sa vždy zaujímalo o to, aké výsledky dosahujú jeho spolupracovníci. Preto sa neraz potvrdilo, že usilovnosť a tvrdá práca sa naozaj vypláca. A ako to býva zvykom,  keď dosahujeme dobré výsledky, odmeny na seba nenechajú dlho čakať. 

Nie každá práca musí byť čisto v medziach pracovnej konvencie. Niektoré spoločnosti sa snažia svojim zamestnancom ukázať, že si ich za vykonanú prácu naozaj vážia a dokážu ju aj odmeniť. Toto pravidlo uplatňuje aj náš regionálny riaditeľ T.Nagy, ktorý si pre najlepších spolupracovníkov pripravil teambulding v podobe športovo-adrenalínového zážitku. Vďaka tomu sme sa 14.10.2021 s pár kolegami dostali na motokáry v slávnom Slovakia Ringu v Orechovej Potôni.

 

Celú akciu spolu s riaditeľom zastrešil náš pracovný partner Generali. Vzťahoví manažéri nás na začiatok uvítali a poďakovali nám za úspešnú spoluprácu. Po úvodných slovách sme sa presunuli na prvý bod programu, kde sme absolvovali základný tréning. Tam sme si vysvetlili všetky technické a organizačné pokyny k samotnej jazde a jej priebehu. Po úspešnom zaučení naše kroky viedli už priamo na trať do kvalifikačného kola. Tu si každý z nás vyskúšal, aké je to riadiť skutočnú motokáru. A navyše, najlepší z nás si zmerali sily v závode, čo bola zároveň aj posledná časť nášho športového programu. 

Počas celej akcie sme mali k dispozícii aj skvelé občerstvenie, kávu i sladké koláče. Navyše, po závode sme mali možnosť pokračovať v rozhovoroch na bare či v reštaurácii, kde sme si mohli vychutnať skvelý obed či drink.

Celý deň sa niesol v súťažnom ale najmä priateľskom duchu. Som naozaj vďačný, že som dostal príležitosť stráviť ho nielen po boku kolegov, ale aj pri takejto nevšednej aktivite.

 

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*